jak to funguje

Pokud Vás naše řešení zaujalo, objednejte si konzultaci - probereme Vaše záměry použití QR kódů, případně AQR kódů. Doporučíme jak kódy používat i jak je nepoužívat. Pokud budete mít zájem, můžete rovnou podepsat dohodu o spolupráci.

Podpisem dohody o spolupráci jste automaticky zařazení do režimu Start - získáte 10 vlastních AQR kódů, které Vám budou obratem zaslány a zaevidovány v systému AQR Management. Svoje AQR kódy můžete zcela libovolně používat, jen nám pomocí dodané XLS tabulky sdělíte kam má který AQR kód být nasměrován. Ihned se začnou evidovat jednotlivá qiknutí a po každých 50 qiknutích Vám automaticky příjde elektronickou poštou XLS soubor se statistikou. 

 

Pokud Vám naše spolupráce bude vyhovovat, můžete si předplatit jeden z paušálních programů, které nabízejí větší počet AQR kódů, častější statistiky a další výhody.

 

Veškeré požadavky na naše služby nebo na jejich změny, se provádějí pomocí objednávky přístupné na našich stránkách, případně na papíře je-li Vám to milejší. Po dodání objednávky bude tato naceněna a po Vašem odsouhlasení zpracována.

 

Za určitých podmínek (zaškolení), můžete svoje  AQR kody administrovat sami - můžete získat vlastní přístup do systému AQR Management. 

 

Na základě dohody Vám můžeme připravit kompletní projekt zavedení AQR kodů.


Nabídka školení - QR presentace

Pokud Vás problematika QR kódů zaujala a potřebujete předat informace i svým kolegům, objednejte si u nás cca 60 minutovou QR presentaci. Provedeme Vás i Vaše kolegy světem QR kódů, vysvětlíme jejich možnosti, výhody i nevýhody. Na závěr předvedeme i vlastnosti a výhody AQR kódů. Samozřejmě můžeme přímo při presentaci vše zkoušet a testovat. V případě navázání spolupráce, Vám cena této presentace bude započtena, takže Vás to nebude nic stát.

 


 

 

Co je to qik?

Co je to qik?

Dlouho jsme hledali termín, kterým by se dal jednoduše popsat postup pro vytažení mobilu, nalezení a aktivace aplikace pro čtení QR kódu, sejmutí QR kódu, jeho dekódování a provedení následné akce. Termín, který by plně popisoval daný proces a přitom byl nový, hezký a nepoužitý pro jiné úkony (kliknutí, sejmutí, vyfocení).
Nakonec jsme vymysleli slovo qik. Připadalo nám, že přesně vystihuje rychlost QR informace a navíc je v češtině docela roztomilé. Začali jsme ho používat a líbí se nám. Na tomto webu se tedy setkáte s termíny qikání, qiknutí, qik.